НОВИНИ
🎓 Останній дзвоник – 2026 🔔
08-06-2026, 16:01
Сьогодні в ОЗО Кіцманський ліцей відбулося хвилююче та особливе свято — Останній дзвоник, яке стало символом завершення ще одного навчального року, нових звершень і початку важливого життєвого етапу для наших випускників.
Цьогорічне свято було наповнене щирими емоціями, усмішками, теплими словами та незабутніми моментами. Урочистості розпочалися із загальнонаціональної хвилини мовчання на вшанування пам’яті полеглих Героїв, після чого шкільне подвір’я об’єднало учнів, учителів, батьків та гостей у спільній атмосфері вдячності, гордості й надії.
Із вітальними словами до присутніх звернулися директорка ліцею Оксана Марусяк та виконувач обов’язків міського голови Іван Васильович Семенюк, які привітали школярів із завершенням навчального року, побажали мирного неба, успішного майбутнього, наполегливості та здійснення мрій.
Теплі та зворушливі напутні слова для випускників прозвучали також від батьків та першої вчительки Марії Григорівни Пукало, які щиро побажали дітям щасливої дороги у доросле життя. Особливо хвилюючим моментом стало благословення наших випускників від отця Юрія, який побажав молоді Божої опіки, мудрості та щасливої життєвої дороги.
Останній дзвоник — це не прощання, а новий старт. Нехай для кожного учня літо буде часом відпочинку, натхнення та нових відкриттів, а для випускників — початком великого й успішного шляху! 💙💛
#ОстаннійДзвоник2026 #ОЗОКіцманськийЛіцей #КіцманськийЛіцей #Випуск2026 #ШкільнаРодина
