Головна > Новини > Тиждень протидії булінгу

Тиждень протидії булінгу

26-04-2024, 11:29

26 квітня успішно завершився цікавий та корисний тиждень у Кіцманському ліцеї з метою боротьби з булінгом.
У рамках тижня «Протидії булінгу» відбулися заходи, спрямовані на підвищення усвідомленості та навичок зі збереження безпеки серед учнів різних вікових груп.

Учні 8-го класу активно долучилися до квесту «Вчимо дитину захищатися», де вони через цікаві завдання та вправи вивчали основні правила безпечної поведінки та уміння виявляти емоційну стабільність у конфліктних ситуаціях.

Аукціон «Правил безпечної поведінки» серед учнів 5-6 класів став захоплюючим заходом, де кожен учасник міг виграти корисні навички та знання про безпеку, торгуючись за цінність відповідних правил.

Такі заходи не лише стимулюють активну участь учнів у житті школи, але й допомагають формувати в них важливі навички соціальної адаптації та безпечної поведінки.

ПЕРЕЙТИ НА ВСІ НОВИНИ →