Головна > Новини > Майстер-клас з надання домедичної допомоги

Майстер-клас з надання домедичної допомоги

24-04-2024, 10:41

24 квітня учні 10-11 класів нашого закладу мали унікальну можливість взяти участь у майстер-класі з надання домедичної допомоги в умовах обстрілу, що відбувся в рамках місячника Цивільного захисту. Практичне заняття провів досвідчений бойовий медик 107 бригади, Дмитро Олександрович Намистюк.

Під керівництвом фахівця учні опрацювали основні принципи надання першої допомоги під час конфліктних ситуацій, навчилися правильно взаємодіяти в екстремальних умовах та виконувати ефективні медичні процедури.

Залучення учнів до цього заходу сприяє їхній підготовці до можливих небезпек та розвиває в них важливі навички, які можуть врятувати життя в екстремальних ситуаціях.

ПЕРЕЙТИ НА ВСІ НОВИНИ →